top of page

Odalarımız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Otelimiz iki binadan oluşmaktadır. Giriş binası tüm odaların bulunduğu bina olmaktadır.

Otelimizin yapısı gereği odalarımız otelimizin yanlarına bakmaktadır. Bu sebep ile odalarımız gölü görmemektedir.

Oda tiplerimiz

tamamen ebata göre değişmektedir. Aralarında başka bir fark bulunmamaktadır.

Küçük Çift Kişilik Alt Kat Odaları (Giriş Yolu)

Otelimizin alt katında  bulunan 16metre karelik odalarımız, hemen otelin giriş yolu üzerinde bulunmaktadır. Bu odalarımız kısa süreli konaklamalar için uygun olmakta, uzun süreli konaklamalarda büyük odalar daha çok tercih edilmektedir.

Küçük Çift Kişilik Alt Kat Odaları

Otelimizin alt katında  bulunan 16metre karelik odalarımız, Otelimizin arka kısmında bulunnamaktadır. Ayrıca önünde kendilerine ait oturma alanı mevcuttur. Bu odalarımız kısa süreli konaklamalar için uygun olmakta, uzun süreli konaklamalarda büyük odalar daha çok tercih edilmektedir.

Büyük Çift Kişilik Alt Kat Odası (Giriş Yolu)

Otelimizin alt katında  bulunan 32metre karelik odamız, hemen otel giriş kapısının yanında bulunmaktadır. Bu odanın içerisinde ek olarak çekyat bulunmakta ve istendiğinde bu çekyat açılarak 3.kişi de bu odada konaklayabilmektedir.

Büyük Çift Kişilik Alt Kat Odası

Otelimizin alt katında  bulunan 32metre karelik odamız, otelin arka kısmında bulunmaktadır. Bu odanın içerisinde ek olarak çekyat bulunmakta ve istendiğinde bu çekyat açılarak 3.kişi de bu odada konaklayabilmektedir. Odanın önünde ayrıca kendine ait oturma alanı bulunmaktadır.

Standart Çift Kişilik Üst Kat Odaları

Otelimizin ikinci katında bulunan standart odalarımızdır.

Büyük Çift Kişilik Üst Kat Odaları

Otelimizin ikinci katında bulunan odalarımız 32 metre kare boyutunda olup, isteğe göre ayrı yataklı olabilir.

Aile Odası

Otelimizin en büyük odası olan aile odası iki yatak odası ve bir banyodan oluşmaktadır. Oda içerisinde iki adet çekyat da bulunmakta. Büyük aileler için ideal olan odamızın içerisnde 6 kişiye kadar konaklama imkanı bulunmkatadır.

bottom of page